بیمه تضمین یادگیری ، در بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه

 

 چتر بیمه تضمین یادگیری

برای نخستین بار در ایران آموزشگاه آرایشگری مردانه آقای خاص جهت بالا بردن سطح کیفی آموزش های فنی و حرفه ای، طرح بیمه تضمین یادگیری دوره های آموزشی را ابداع و اجرا نموده است.

بر اساس این طرح کلیه هنرجویان و کارآموزان شرکت کننده در دوره های آموزشی این مجموعه پس از پایان دوره چنانچه تعداد غیبت ایشان در جلسات کلاس بیش از ۵ جلسه نباشد، جهت مرور و بازآموزی مباحث دوره می توانند در کلیه کلاسهای مشابه با دوره مذکور که در طول یکسال آینده برگزار می شود شرکت کرده و مشکلات فنی و تخصصی خود را با کمک اساتید مجرب مجموعه برطرف نمایند.

جهت شرکت در کلاسها تنها کافی است برگه بیمه تضمین یادگیری که در لحظه تکمیل ثبت نام از متصدی ثبت نام مجتمع دریافت نموده اید را به واحد آموزش تحویل داده و برگه حضور در کلاس مرتبط را دریافت نمایند.

در وبسایت “آقای خاص” تمامی محصولاتی که در صفحات آنها بنر بازگشت وجه وجود دارد، دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد تا مدت ۱۰ روز پس از خرید می‌باشد و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین  ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستم که در این مورد توضیحاتی را بنویسم!

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

همیشه موقع خرید از سایت‌های بین‌المللی لذت می‌ بریم که اکثر آنها برای محصولاتشان گارانتی بازگشت وجه برای مدت ۷ روز در نظر می‌گیرند و اگر به هر دلیلی از کار یا محصولشان رضایت نداشتیم می‌توانیم درخواست بازگشته وجه را بدهیم و در کمتر از سه روز وجه به حساب بازگشت داده خواهد شد.افسوس خوردم که چرا چنین قابلیتی در کشور ما وجود ندارد؟

این شد که تصمیم گرفتم این حس خوب را به مشتریان واعضای سایت بدهم تا با این کار هم خودم حس خوبی داشته باشم و هم اعضای عزیز سایتمان با خیالی آسوده محصولات آموزشی را خریداری کنند .

همچنین از آنجایی که من به مقوله پول حلال اعتقاد دارم و نگرانم که به دلیل سر زدن اشتباهی از من، حق کسی خورده نشود، بهترین راهکار دادن گارانتی بازگشت وجه است.

فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

 

تعهدات ما در بیمه تضمین یادگیری …

 

بیمه تضمین یادگیری | چتر بیمه ای آموزشگاه آرایشگری مردانه آقای خاص

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم:

 • محصولات ما مفید و اثربخش هستند؛به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!
 • محصولات ما دوست داشتنی هستند؛حتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!
 • سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبودمی‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!
 • محصول ارزشش را نداشت؛حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغرا نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!
 • دلتان نخواست؛حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشتاما شما دلتان آن محصول را نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد می‌کنیم که محصولاتمان گارانتی ۱۰ روزه بازگشت وجه دارند. یعنی تا ۱۰ روز پس از خرید. ملاک این موضوع فقط و فقط صحبت شماست و ما به شما اعتماد ۱۰۰ درصد داریم.

 

تعهدات شما در بیمه تضمین یادگیری …

 • لطفاً ما را تست نکنید؛مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.
 • نگران ما نباشید؛لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید، اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.
 • نقاط ضعفمان را هدیه بدهید؛اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

عزیزانی که بیش از دو محصول درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سو استفاده نمی‌کند؟

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شوم به آن پاسخ بگویم!

اول از همه باید بگوییم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود ۵ مورد از هر ۱۰۰۰ سفارش است!

جالب است بدانید که بخش قابل توجهی (حدود نیمی) از این درخواست‌ها نیز به گفته خود افراد فقط برای اجرای تست ما بوده است! (و البته این کار واقعاً ما را ناراحت کرد)

 • و اما سو استفاده افراد؛واقعیت این است که تا کنون به جز یک مورد، کسی از این شرایط سو استفاده نکرده است و دلیل این موضوع این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده هستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

کافی است شما یک ایمیل academy.mrkhass@gmail.com  با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال می‌کنید و موارد زیر را مطرح می‌کنید:

 • نام و نام خانوادگی
 • شماره تراکنش خرید از وبسایت
 • نام محصول
 • دلیل درخواست وجه (اختیاری، اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)
 • شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً کشاورزی)
 • کد ملی صاحب حساب
 • شماره موبایل

وجه شما در کمتر از ۳ روز کاری واریز خواهد شد!

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

خواهشی که از شما داشتم

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

ما مطمئنم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران  برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

 

بیمه تضمین یادگیری امکانی است که ما در “وبسایت آقای خاص” قرار داده ‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.

 

بیمه تضمین یادگیری | تضمین بازگشت وجه | آموزشگاه آرایشگری مردانه آقای خاص

 

امید است با ارائه خدمات آموزشی این مجموعه،آرایشگران حرفه ای و با تعهد و تخصص پرورش یافته و روانه بازار کار کشور گردند.