پیش به سوی زیبایی _ قسمت دوم

پیش به سوی زیبایی _ قسمت دوم

پیش به سوی زیبایی با روش چیزو ساکی

پیرو نوشته قبل در مورد نحوه ی مراقبت از پوست شما را به مطالعه ی ادامه ی مطلب دعوت مینماییم . با ما همراه باشید …

زمانی که به مکانهای مختلف مسافرت می کنید و تجربه های جدیدی را به دست می آورید ،احساس میکنید که تمام سلول های بدن شما جوهر زیبایی را در خود جذب می کنند و شما را زیباتر می کنند صورت شخصی که تمام طول روزخود را دریک اتاق تاریک حبس کرده خسته و بی حس است در مقابل شخصی که بیرون می رود و چیزهای زیبای اطراف خود را درک می کند صورتش به طور طبیعی پر احساس و زیبا می باشد . پس با ما همراه باشید تا پیش به سوی زیبایی گام برداریم .

چه چیزی زیبایی یک فرد را مشخص می کند؟

برخی افراد هستند که علی رغم داشتن صورتی بسیار جذاب ما را تحت تأثیر خود قرار نمی دهند و اما برخی دیگر با اینکه صورتشان آن چنان هم زیبایی خاصی ندارد اما در میان دیگران مانند نگین می درخشند!

به یاد آن بازیگری بیافتید که همیشه زیبایی او را تحسین می کنید ، که این چنین فردی با شخصیت خاص خود و زیبایی خدا دادیش اینگونه بر دیگران برتری می یابد. او اثبات می کند که حتی چین و چروک ها و افتادگی های پوست که بر اثر گذر عمر به وجود می آید می تواند با همان حالت خود جذاب باشد!!!

زیبایی | مراقبت از پوست | گلزار | آموزشگاه آرایشگری مردانه اقای خاص

به شرطی که آنها قسمتی از اعتماد به نفس و شخصیت فردی باشد که دوران زندگی را به خوبی سپری کرده است . چین و چروک هایی که بر صورت آن بازیگر پدیدار می شود ،نشانه ی پیری و سالخوردگی نمی باشد بلکه نشانه ای از عزت و نجابت آنان می باشد .

 

به هر لکه و خطی که بر روی صورت  می افتد توجه زیادی نکنید!

این گونه نیست که وجود آنها از ارزش ما به عنوان یک انسان کم کند .بیشتر لکه های قهوه ای رنگ و خط های صورت را می توان  با صبر وشکیبایی برطرف کرد .البته خوب است که فرد پوست نرم و لطیف داشته باشد، اما این را در ذهن داشته باشید که پوست بی عیب و نقص همه چیز نمی باشد .

زیبایی چیزی نیست که بتوان آن را مانند یک لباس بر روی پوست پوشاند . چنین زیبایی تقلبی و جعلی می باشد  مگر اینکه زیبایی نیز از درون هم تراوش کند .

تحقیقات بسیار در راه کسب زیبایی به ما آموخت طبیعت و کیفیت چیزها را درک کنیم . پس از آن احساس می کنم صورتم لطیف و نرم شده است و احساس زیبایی می کنم .

پس به پارک یا موزه ای بروید یا حتی به فروشگاهی برای خرید بروید . مهم نیست که چقدر سرتان شلوغ باشد و بخصوص اگر به سختی کار می کنید و احساس می کنید نا آرامی و عصبانیت شما را زشت نموده است  باز هم سعی کنید وقتی را برای خود قرار بدهید حتی اگر یک ساعت در ماه باشد ، تا از زیبایی زندگی لذت ببرید .

آینه را دوست خود بدانید

آینه | زیبایی | آموزش حرفه ای اصلاح مردانه | مراقبت از پوست

هر گیشه و سالن زیبایی یک آینه دارد . لیکن افرادی هستند که جرأت دیدن روی خود در آینه ندارند شاید به این دلیل است که حضور دیگران آنها را کم رو و خجالتی کرده است و حتی اگر زمانی که به خودشان می نگرند این عیب ها و نقص های صورتشان است که چشمانشان را به آن می دوزند که چقدر صورتشان چین و چروک دارد یا چقدر پوستشان خشک و پوسته پوسته شده است .

افراد بسیاری هستند  که گله می کنند چقدر دوست دارند بینی آنها همانند فلان بازیگر باشد . یا آرزو می کردند که ای کاش با چشمانی درست همانند فلان شخص مشهور به دنیا می آمدند . این حرف ها هیچ نیستند مگر آرزوهای واهی! البته خوب است که شما شخصی را اینگونه تحسین کنید اما شیوه ی زندگی آن شخص،رفتار،سخنان و کردار آن شخص او را اینگونه زیبا و جذاب کرده است . چهره ها با یکدیگر متفاوت می باشند . و اینکه بخواهید صورت شما همانند شخص دیگر بشود تنها وقت خود را ضایع کرده اید .

در آخر به این نتیجه رسیدیم که یک فرد زیبا شخصی است که از درون و برون خود آگاه است و از خود بودن خود راضی و خشنود است .

یک آینه؛صادقانه خوبی و بدی های شما را منعکس می کند . آن را همراه و شریک خود کنید و با همراه داشتن آن خود را پاکیزه و زیبا کنید و  هدفمندانه خود را در آن بنگرید .به جای رفتن به سالن های زیبایی،وقت خود را صرف خواندن کتاب کنید .

پیش به سوی زیبایی با ساده ترین راهکار …

به هر حال حقیقت این است که می توانید همانند من خود درمانی کنید! به شرطی که راه درست و صحیح آن را بیاموزید .هر شخصی می تواند چنین کاری را انجام بدهد .اغلب افراد از پوست ژولیده ی خود به خاطر عدم امکان مالی و داشتن وقت کافی،شکایت می کنند .هر گونه عذر و بهانه ای را که فکر می کنید؛دارند:

« از بس که سرم  مشغول بچه ها و زندگیه ، اصلاً وقت ندارم !» یا « پول کافی برای رفتن به سالن زیبایی را ندارم !»

 

زیبایی | آموزش پاکسازی پوست | نگهداری از پوست | آموزش پاکسازی پوست | آقای خاص

به شما اطمینان می دهیم ، زمانی که این سری از مقالات آقای خاص را بخوانید پی خواهید برد که می توانید بدون پرداخت هزینه یا صرف کردن زمان زیاد زیبایی را به دست آورید . حتی لزومی ندارد که به سالن زیبایی هم اتکا کنید .

در مجموعه مقالات پیش رو، تکنیک های خود آموز جهت از بین بردن معایب پوست توسط دست را با شما در میان می گذاریم . فوت و فن هایی که هیچ نیازی به امکانات و وسایل خاصی ندارند و می توانید آنها را در حمام و یا در اتاق انجام دهید و به اندازه ی همان درمان هایی که در سالن زیبایی تجویز می شوند مؤثر و مفید می باشند .

منتظر مقالات بعدی مجموعه آموزشی ما باشید …

 

آموزشگاه آرایشگری آقای خاص _ پیشرو در آموزش هنر آرایشگری _ با اعطای مدرک فنی حرفه ای