آموزشگاه آرایشگری مردانه آقای خاص

با افتخار،تنها آموزشگاه برگزار کننده دوره درجه یک آرایشگری مردانه

دوره پیرایشگر حرفه ای مردانه

پیش نیاز و اصلی ترین دوره آرایشگری: 

دوره پیرایشگر حرفه ای مردانه : در دوره های آموزشی سازمان فنی و حرفه ای کشور و در رشته مراقبت و زیبایی،فن و حرفه پیرایش و آرایش مردانه بر اساس استانداردهای سازمان به دو سطح درجه یک و درجه دو تقسیم بندی شده است. کار آموزان می توانند ابتدا با شرکت در دوره های ذکر شده و کسب گواهینامه مهارت از سازمان در رشته های دیگر مراقبت و زیبایی شرکت نمایند .

هنرجو در دوره پیرایش مردانه حرفه ای (درجه ۲ و درجه ۱) ضمن آشنایی با ابزار و مواد  تخصصی و کار در این هنر و رسته با نحوه آماده سازی محیط کار و نیز نحوه صحیح استفاده از ابزار کار آرایش و پیرایش و طریقه ضد عفونی ابزار و وسایل و روش های کوتاهی مو در اندازه های مختلف، بر روی مدل های واقعی (مشتریان) آموزش خواهند دید .

کلیه متدهای کوتاهی مو با ابزار که شامل شانه و قیچی، با شانه و ماشین ، تنظیم خطوط موی دورسر، تراشیدن موهای صورت با تیغ ،  فرم و حالت دهی مو با سشوار و نحوه استفاده صحیح از حالت دهنده ها ( فیکساتورها ) مانند ژل و اسپری را آموزش دیده که با توجه به آموخته های خود موی سر مشتریان آموزشگاه را زیرنظر مربیان مجرب کوتاه خواهند کرد.

مربیان بر کار هنرجویان در هنگام کوتاهی موی سر مشتری نظارت دقیق داشته و کلیه خدماتی را که آرایشگران فعال در سطح شهر به مشتریان خود ارائه می کنند، دقیقا همان خدمات را هنرجوی آموزشگاه  تحت نظر مربیان به مشتریان ارائه خواهد داد. در پایان دوره با معرفی هنرجو به بخش آزمون کتبی و عملی سازمان آموزش فنی وحرفه ایی کشور که در تمامی استانها وجود دارد و با قبولی در آزمون به کارآموز گواهینامه مهارت پیرایش مردانه فنی و حرفه ای کشور اعطاء میگردد .

با گذراندن این دوره گواهینامه زیر را دریافت می کنید:

 

مدرک فنی | مدرک بین المللی | جواد طیبی | آموزگاه آرایشگری

 

گواهینامه دوره پیرایشگر مردانه از سازمان فنی و حرفه ای کشور

 

آموزش آرایشگری | مدرک فنی حرفه ای

 

 

گواهینامه مهارت کار با ماشین و تیغ در پیرایشگری مردانه(سایه زنی)

 

دوره پیرایشگر حرفه ای مردانه …

در این دوره شما میتوانید هنر آرایشگری را به صورت کاملا حرفه ای در مدت زمان سه ماه (90 روز کاری)؛روزی 2 ساعت در ۴ شیفت آموزشی به انتخاب خود فرا بگیرید.

ساعات آموزشی به صورت شناور و با توجه به زمان بندی شما طراحی میشود.

پس از فراگیری آموزشهای استاندارد،با پشت سر گذاشتن آزمون های تئوری و عملی سازمان فنی و حرفه ای،مدارک معتبر بین المللی(پیرایشگر مردانه درجه ۱و۲ به همراه مدرک کار با ماشین و تیغ در پیرایشگر مردانه/مدرک تخصصی فید و سایه زدن)  که در ۱۸۶ کشور عضو سازمان جهانی کار معتبر و قابل ترجمه و ارائه است را دریافت نمایید.

نکته مهم:

شما برای راه اندازی سالن زیبایی و دریافت پروانه کسب “باید” گواهینامه های ذکر شده را کسب کرده باشید

پس از اخذ این مدارک میتوانید برای افتتاح کسب و کار خود،با ثبت نام در سایت وزارت کار و امور اجتماعی کشور از وام خود اشتغالی بهره مند شوید .

 

مبلغ سرمایه گذاری در دوره پیرایشگر حرفه ای مردانه:

3 میلیون و 360 هزار تومان

 

بالاترین سطح کیفی آموزش در سطح کشور

 

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp