آموزشگاه آرایشگری مردانه آقای خاص

درباره آموزشگاه آرایشگری آقای خاص : مجموعه آموزشی و خدماتی آقای خاص از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه خدمات مراقبت و زیبایی آغاز نمود و توانستیم با اتکا به اعتماد شما سروران، زمینه کاری خود را گسترش داده و در سال 1396 موفق به دریافت مجوز آموزشگاه آرایشگری آقای خاص شدیم .

با توجه به سیاست های مدنظر جهت رشد و گسترش آکادمی آقای خاص، بر آن شدیم تا برند محبوب آقای خاص را در همان سال ابتدایی، در اداره ثبت علائم تجاری و نشانه های جغرافیایی کشور ثبت نماییم تا گامی مهم و مستحکم در جهت افزایش اعتبار و اعتماد هم میهنان عزیزمان برداریم .

ثبت برند آقای خاص

درباره آموزشگاه آرایشگری آقای خاص | آموزش آرایشگری | بهترین آموزشگاه آرایشگری

 

درباره آموزشگاه آرایشگری آقای خاص

لازم به ذکر است، در همین سال نیز؛ برند دوم خود با نام ” شاهرخ ” را ثبت نمودیم . امید است با توجه به انجام فعالیت های مفید و تخصصی در زمینه مراقبت و زیبایی بتوانیم جایگاه این صنعت مهم و پر طرفدار را در سطح کشور بهبود بخشیم .

ثبت برند شاهرخ

درباره ما | about us | برند | آموزشگاه آرایشگری آقای خاص

 

 

در این راه پر فراز و نشیب از تجربیات و علم روز مربیان ارزشمند کشور استفاده نمودیم و با توکل بر خدا و تلاش بسیار در سال 1397 موفق به معرفی 112 نفر به صورت مستقیم به بازار کسب و کار شدیم که در نوع خود بی نظیر است . این دستاورد نشان از ارزش و کیفیت بالای آموزشی آکادمی آقای خاص دارد .

کارآفرین نمونه استان قم

درباره آموزشگاه آرایشگری آقای خاص

 

 

با توجه به سابقه ی درخشان آموزشی و پیگیری های هدفمند؛ این مجموعه موفق به دریافت استاندارد تخصصی آموزش فید (سایه زنی) در کشور شد و هنرآموزان توانستند علاوه بر دریافت آموزش تخصصی و مدرک پیرایشگر مردانه؛ مدرک تخصصی کوتاه کردن مو با ماشین و تیغ در پیرایش مردانه را نیز دریافت نمایند که در کشور بی همتا می باشد .

 

برای خاص بودن، با آقای خاص همراه باشید …

 

مزیت آموزشگاه آرایشگری آقای خاص نسبت به سایرین؛ انجام امور به صورت گروهی و استفاده از افراد مجرب در زمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی و بازاریابی در کنار مدیریت منسجم می باشد که در نهایت، منجر به کسب بهترین نتیجه می گردد .

 

شما علاقه مندان می توانید با خیال آسوده نسبت به ثبت نام و شرکت در دوره های تخصصی ما اقدام نمایید و از تجربه ی چندین و چند ساله ی ما در مجموعه تخصصی آموزش مراقبت و زیبایی آقای خاص بهره مند شوید .

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp